Cześć! Cieszę się, że tu zajrzałeś! Domyślam się, że chcesz poznać mnie bliżej.

gweb-logo3

WYKSZTAŁCENIE

Jestem absolwentem Politechniki Śląskiej w Katowicach na wydziale Transportu na specjalności Eksploatacji Pojazdów Szynowych i miejmy nadzieję, że w 2017 roku zostanę absolwentem Wyższej Szkoły Technologii Informatycznych w Katowicach na specjalności Inżynieria Oprogramowania.

ŻYCIE PRYWATNE

Mam 28 lat i na co dzień jestem szczęśliwym mężem i ojcem. Czas wolny, którego nie mam za wiele, dzielę na rodzinę i tego właśnie bloga. Na szczęście moja Żona to toleruje 😉

ZAINTERESOWANIA

Uwielbiam gry komputerowe i nowinki technologiczne. Poza tym pracuję również w programach graficznych i służących do montażu i obróbki wideo.

HISTORIA G-WEB

Pierwszy komputer dostałem, gdy miałem 9 lat. No i od tego czasu – ku nieszczęściu Rodziców – rosło moje zamiłowanie do gier komputerowych. Swoją przygodę zaczynałem z XS, potem z Heroes II, a następnie z Theme Hospital. Później było już tego tylko więcej. Na początku grałem okazyjnie, potem masterowałem (zwłaszcza Quake II i Medal of Honor: Allied Assault), a obecenie podchodzę do gier troszeczkę inaczej. Nie mam już tyle czasu, aby każdy tytuł masterować, bo pojawiły się inne priorytety, ale zainteresowanie grami nie zmalało. Gry nadal uwielbiam, a zdecydowanie więcej czasu poświęcam na ich analizie i ocenie. I to szersze zainteresowanie tematyką gier zmotywowało mnie do tego, aby założyć G-WEB. W Polsce branża gier komputerowych stale się rozwija, a sądzę, że dzięki swojemu gamingowemu stażowi, będę mieć wiele ciekawego do powiedzenia.