Drogi Czytelniku, pragnę Cię powitać na nowym portalu poświęconym internetowi, technologii i grom multiplatformowym. Jetem Graphite i na obecną chwilę robię tutaj za człowieka orkiestrę – administratora, redaktora, programistę, pomysłodawcę, marketingowca i gościa od parzenia kawy.

POCZĄTKI G-WEB

Do tej pory mogliście mnie spotkać pod adresem grafitowy.net, gdzie w dość luźny sposób bawiłem się w blogera lifestylowego. Forma ta jednak przestała mi wystarczać i postanowiłem, że czas na poważne zmiany. Przede wszystkim odchodzę od tzw. tekstów o mydle i powidle. Stawiam na użyteczność i konkretną opinię. Zdaję sobie sprawę, że grafitowy głównie na takich tekstach prosperował, ale czas powiedzieć pas i skupić się na tym, co mnie naprawdę interesuje.
Kolejnym ważnym krokiem jest wyspecjalizowanie strony, na której właśnie się znajdujesz. Strona będzie dotyczyć głównie internetu, technologii i gier. Zawężam obszar działania, ale dzięki temu będę mógł poświęcić więcej czasu ciekawszym i bardziej dopracowanym tematom.
Najważniejsze zostawiłem na koniec. Z dniem dzisiejszym grafitowy odchodzi na zasłużoną, blogerską emeryturę i jego miejsce zajmuje Graphite i jego G-WEB.
Wpisy będą się pojawiać przynajmniej 2 razy w tygodniu. Możemy ustalić, że będzie to poniedziałek i piątek w godzinach wieczornych. W tym czasie nie zdążę się Wam przejeść, a ja spokojnie będę mieć czas, aby przygotować odpowiednio materiał i uruchomić kolejne funkcje na stronie.

PODSUMOWANIE

Mam nadzieję, że G-WEB okaże się miejscem, gdzie zarówno amatorzy i pasjonaci technologii znajdą coś dla siebie. Nie ma też sensu, by ciągnąć ten powitalny wpis w nieskończoność. Widzimy się zatem w kolejnym wpisie!

O Autorze

Cześć! Jestem tutejszym człowiekiem orkiestrą, bo robię za administratora, redaktora, programistę, pomysłodawcę, marketingowca i gościa od parzenia kawy. Poza tym jestem szczęśliwym mężem i ojcem, a przy okazji lubię gry i nowe technologię.

Podobne Posty

  • Początki bywają ciężkie, dlatego życzę dużo zapału do pracy i pisania. Dobrych blogów o grach i technologiach nigdy za wiele! 🙂

    • Dzięki za wsparcie Weterana 😉